Sopor official
PL EN
CD - Tajemna Moc

    LP "TAJEMNA MOC"


      1. Marsz cieni
      2. Tajemna moc
      3. Obłęd
      4. Mój przyjaciel strach
      5. Chuut gaye sab praan
      6. W cieniu drzew
      7. Na pozór inni
      8. Ja
      9. Wspomnienia
      10. Spacer po tęczy
      11. Taniec mima
      12. Polany słońca
      13. W objęciach żywiołów
      14. NiezwyciężeniCDBaby Amazon

Witaj w tajemnej krainie, w miejscu moich snów. Tu nie ma reguł, tylko emocje układające chaos w warkocz melodii. Swobodny ruch myśli i pragnień, o których większość bałaby się wspomnieć, kształtuje słowo po słowie, nuta po nucie. Wdziera się w duszę ukazując ludzkie słabości i dodaje energii, by je przezwyciężyć. Czujesz niewiarygodną moc i dynamizm… ukojenie, spokój umysłu i oddech, którego od lat nie mogłeś zaczerpnąć...

Debiutancka płyta zespołu Sopor "Tajemna moc" jest częścią widowiska "Kolory Nadziei" i książki o tym samym tytule. Opowiada historię człowieka, który w jednej chwili stracił wszystko. Człowieka na skraju załamania psychicznego, który dzięki woli walki i pozytywnym myślom z zewnątrz, nie poddał się i wyszedł na prostą. Utwory, które znalazły się na krążku, opisują wszystkie stany emocjonalne bohatera: od rozpaczy, strachu, czy wręcz obłędu, przez wątpliwości i niepewność tego co będzie, aż po chęć walki, wiarę, która go umacnia i radość ze zwycięstwa.

"Tajemna Moc to album kontrastów."
Konrad Beniamin Puławski, LMF

"Absolutnym majstersztykiem krążka jest utwór tytułowy. Tajemna Moc to kwintesencja tego jak powinien brzmieć symph metalowy utwór."

"Do płyty podchodziłem bez emocji. To co otrzymałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tajemna Moc to jedna z najciekawszych tegorocznych płyt, jaką nagrał polski zespół. (...) Fantastyczna rzecz zrealizowana z niezwykłym polotem i rozmachem do tego z polskimi tekstami, które ani przez chwilę nie "zalatują" grafomanią!"

Piotr Michalski, rockarea.eu

"Aranżacje zaskakują swoją złożonością, oryginalnością i wykonaniem."
Kuba Chmiel, magazyngitarzysta.pl

Down2
  • Myspace
  • Band
  • YouTube
  • Last-fm
  • Agencja IDO

© copyright 2011 Agencja IDO